Fotograf Petr Hejcman - Kolín :: www.peters.cz


Fotografické kurzy


WORKSHOP FOTOGRAFOVÁNÍ PRO NADŠENÉ ZAČÁTEČNÍKY
„Fotografické začátky“

Počet lekcí 5 (celkem 15 hodin výuky)

Cílem workshopu je seznámit Vás se základními pravidly a technikami fotografování, obsluhou a údržbou fotoaparátu. Naučit Vás vidět a cítit důležité detaily fotografie, tak aby Vaše vlastní fotky byly kvalitní a měli jste z jejich výsledku radost nejen Vy sami, ale i Vaši blízcí. Zkrátka povýšit Vaši zálibu ve fotografování na vyšší, profesionálnější úroveň. Fotografie již nebudou rozmazané, lidé bez rukou a nohou a s červenýma očima někde v koutku fotografie. Poradíme Vám jak se dále rozvíjet a pracovat na Vašich snímcích. Naučíme Vás také jak nejlépe ovládat vlastní zrcadlovku nebo kompaktní fotoaparát.

Lektor
Petr Hejcman - známý fotograf a kameraman z Kolína, jehož práci můžete vidět na řadě výstav i projekcí. Absolvent školy audiovizuální tvorby v Hradci Králové.

Co s sebou
Vlastní fotoaparát

Obsah
Základní kompoziční pravidla, práce se zoomem fotoaparátu a bleskem, fotografické příslušenství, kompozice obrazu, ateliérový portrét, práce se světlem, fotografování jednotlivců i skupin, krajina a panoramatická fotografie, figura a objekt v krajině, reportáž a dokument, zachycení pohybu, natažení fotografií do počítače, digitální tisk, práce v Zoner Photo Studiu, vlastní fotografická technika, rozbor vlastních i cizích fotografií a další.

Přihlásit se můžete na ters.ph@tiscali.cz
nebo tel. 603 482 710.
Ters Foto Video si vyhrazuje právo workshop při nízkém počtu účastníků zrušit.


Cena 4 200 Kč vč. DPH
Cena 3 500 Kč vč. DPH (pro maminky na mateřské dovolené, studenty a seniory)

Zvýhodněná cena při kombinaci s jinou fotografickou nebo kameramanskou službou od Ters Foto Video


Workshop fotografování může být skvělým dárkem k Vánocům, narozeninám, svátku, výročí, svatbě, promoci, narození miminka, významnému úspěchu či příležitosti. Absolvováním „Fotografických začátků“ získáte výhody a slevy na další fotografické či filmařské workshopy a na profesionální fotografování či natáčení osobitých portrétů, poutavého uměleckého dokumentu např. svatebního dne, maturitního plesu, promoce, rodinné oslavy apod.